Поділитися публікацією:

Четвертий рік поспіль Благодійний Фонд “Міжнародна асоціація підтримки України”, Міністерство закордонних справ Словаччини та посольство Словацької Республіки в Україні продовжують допомагати воїнам, учасникам АТО реабілітаційним лікуванням у Словаччині. У першому півріччі цього року уже заплановано реабілітувати та оздоровити 60 воїнів-захисників.

У програмі лікувальної реабілітації може взяти участь кожен учасник АТО, який потребує невідкладної лікувальної та реабілітаційної допомоги з будь-якого регіону України, йдеться на сторінці благодійного фонду у Фейсбук.

До Словаччини на реабілітацію та лікування передовсім візьмуть воїнів-захисників з важкими пораненнями, а саме: специфічні переломи, травми рук, ніг; пошкодження рухового апарату; травми черепа; контузія; клінічне заціпеніння/контрактури, тощо.

Для участі у програмі потрібно заповнити анкету (особлива увага на пункти: де і за яких обставин сталось поранення; в якому стані перебуває на даний час; в яких підрозділах служив; наявність відповідних супутніх документів (закордонний паспорт обов’язково, біометричний бажано).

Анкету слід подати до 3 лютого 2018 року.

Конфіденційна інформація з анкети про особу воїна не розголошуватиметься і використовуватиметься лише для прийняття рішення про участь у словацькій програмі лікувальної реабілітації, наголошують організатори.

Асоціація запрошує меценатів долучитися до покриття організаційних витрат на території України, а також на транспортування воїнів-захисників територією України й до місця призначення.

З 2014 Міжнародною Асоціацією у Словаччині, Австрії, Франції, Німеччині, Польщі та Італії проліковано та реабілітовано понад 400 важкопоранених учасників АТО.


Поділитися публікацією: