Поділитися публікацією:

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук підписав три розпорядження про оголошення конкурсів на вакантні посади директора департаменту охорони здоров’я, заступника директора Державного архіву Івано-Франківської області та заступника директора юридичного департаменту.

На всі три посади конкурси проводяться на безстрокове призначення.

Документи на конкурс для кандидатів на посаду директора департаменту охорони здоров’я приймаються до 16:00 години 14 лютого 2018 року. Конкурс відбудеться 20 лютого 2018 року о 10:00 годині.

Посадовий оклад директора департаменту охорони здоров’я становитиме 8000 грн. Також законодавством України передбачені надбавки, доплати та премії.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта медичного спрямування та досвід роботи не менше двох років на посадах державної служби категорій “Б” чи “В”, або в органах місцевого самоврядування, або на керівних посадах підприємств, установ та організацій в закладах охорони здоров’я області незалежно від форми власності.

Про інші вимоги до кандидатів та документи, які необхідно подати на конкурс, читайте детальніше у розпорядженні за посиланням>>>.

Документи на зайняття вакантної посади заступника директора Державного архіву Івано-Франківської області, який також буде начальником відділу використання інформації документів, приймаються до 16:00 години 14 лютого 2018 року.

Посадовий оклад – 5850 грн (плюс надбавки, доплати та премії).

Конкурс відбудеться 20 лютого 2018 року о 13:00 годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 321.

Детальніше про умови конкурсу за посиланням>>>.

На таку ж саму зарплату оголосили конкурс на зайняття вакантної посади заступника директора департаменту (начальника управління земельно-правових відносин) юридичного департаменту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Документи приймаються до 16:00 години 12 лютого 2018 року. Конкурс відбудеться 14 лютого 2018 року о 10:00 годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, каб. 321 Детальніше тут>>>.


Поділитися публікацією: