Поділитися публікацією:

В Івано-Франківському Центрі обслуговування клієнтів АТ “Прикарпаттяобленерго” на Грушевського, 17 запрацювала електронна черга, покликана прискорити обслуговування споживачів.

В електронну чергу можна записатись безпосередньо в ЦОКу, а також в онлайн-режимі через офіційний сайт компанії.

Система “Електронна черга” – це сучасний програмний продукт для управління потоками відвідувачів, контролю черг, організації обслуговування та розподілу відвідувачів в установах, в яких надають послуги клієнтам.

“Ми занепокоєні чергами, які утворюються в Центрі обслуговування клієнтів, – діляться в компанії. – Очікування в черзі – дуже некомфортний та неприємний процес для споживачів. Електронна черга дасть змогу розрахувати приблизний час, коли споживач має підійти до спеціаліста. Клієнту не треба буде відстоювати в живій черзі. Це дозволить уникнути конфліктних ситуацій, невизначеності та інших неприємних моментів”.

Щоб стати в електронну чергу у залі обслуговування і отримати консультацію, відвідувачу достатньо:

1) вибрати потрібну йому послугу на моніторі сенсорного терміналу, який знаходиться відразу біля стійки адміністратора залу обслуговування, і натиснути “зареєструватись”. В підтвердження реєстрації термінал видасть талончик. Якщо процедура реєстрації викличе запитання чи труднощі – допоможе адміністратор залу;

2) отримати талон з кодом, який видасть термінал після реєстрації. Також талон містить інформацію про місце і час надання послуги, приблизний час очікування;

3) дочекатись свого виклику за номером реєстрації, який з’явиться на спеціальному табло електронної черги разом з номером столу, до якого споживач має підійти. При цьому споживач приблизно зможе оцінити час очікування і комфортно його провести, наприклад переглядаючи каталоги або займаючись іншими справами;

4) підійти до столу фахівця та отримати консультацію.

Таким чином, система управління потоками відвідувачів “Електронна черга” організовує і розподіляє відвідувачів рівномірно між всіма спеціалістами, виключаючи утворення натовпу і невизначеності в залі обслуговування.

Зареєструватись в електронну чергу також через сайт компанії, натиснувши на банер про попередню онлайн-реєстрацію на головній сторінці або за посиланням >>.

Попередня реєстрація дозволяє в онлайн-режимі запланувати дату і час відвідування ЦОК, вибрати необхідну послугу, яка цікавить споживача. Здійснити реєстрацію можна не раніше ніж за 1 годину до вибраного часу. Наприклад, якщо попередній запис споживач здійснює о 12:00, то найближча година буде не раніше 13:00 у той самий день або на наступні дні, зручні для споживача. А от прийти в ЦОК краще за 20 хвилин до часу, вибраного під час реєстрації.

“Коли споживач реєструється онлайн, він отримує шестизначний код, який важливо зберегти, – зауважують спеціалісти компанії. – Цей код необхідно буде ввести на терміналі самообслуговування у ЦОК не пізніше ніж за 15 хвилин до визначеного часу і отримати талон з порядковим номером. Система автоматично “впише” відвідувача в чергу на той час, який він вибрав, коли реєструвався онлайн”.

В компанії вірять, що завдяки впровадженню електронної черги прискориться обслуговування відвідувачів, ліквідується нервозність, конфлікти в залі обслуговування, полегшуючи очікування, а історія обслуговування, яка фіксується в базі даних, стане в нагоді при з`ясуванні спірних ситуацій.
Наступним ЦОК, в якому працюватиме електронна черга, буде ЦОК в м. Коломия, який обслуговуватиме споживачів філій “Коломийський РЕМ” та “Коломийський МРЕМ”.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: