Поділитися публікацією:

Про новації в роботі поліклінік під час оперативної наради у міського голови у вівторок, 6 лютого, розповіла Марія Бойко.

17 серпня 2017 року всі поліклініки підписали угоду з Medics про електронний облік пацієнтів. В системі можна слідкувати за станом пацієнта, лабораторними аналізами і карткою пацієнта загалом, пише Репортер

В кінці року, у жовтні-листопаді, всі поліклініки долучилися до електронного запису на прийом. Крім того нині міська дитяча і міська стоматологічна поліклініки теж вже запровадили електронний запис.

«Електронна база пацієнтів формується. З квітня можна буде підписувати електронні угоди з лікарями, – говорить Марія Бойко. – Ми стикнулися з проблемою, як вносити в систему позапланових пацієнтів – тих, хто приходить поза назначеннями, але відмовити їм не можна. Працюємо над цим».

В системі можна переглянути відгуки про лікарів і залишити свій власний. За словами Бойко, якщо пацієнт обходить дільничного лікаря і йде одразу до спеціаліста без направлення, така послуга буде платною.

Незабаром планують розробити перелік таких платних послуг. Оплатити їх можна буде через термінал.

«Комп‘ютеризація реєстратур є недостатньою. Наступним етапом стане комп’ютеризація робочих місць лікарів. Нині потрібно 59 комп’ютерів і принтерів. Будемо їх забезпечувати за рахунок спонсорів в благодійних організацій», – додає Бойко.


Поділитися публікацією: