Поділитися публікацією:

В Яблуниці до приватного підприємця навідалася так звана “перевірка”. Про це пише сам підприємець Andrii Mariichyn на своїй сторінці фейсбук,  повідомляє Вільне.ІНФО.

“Сьогодні в с. Яблуниця сталась неординарна подія. До мене на прокат, як до приватного підприємця, зайшла Івано-Франківська податкова. Цитую: ” Ми прийшли провести роз’яснювальну роботу”.

Вони спитали моє прізвище і ідентифікаційний код і більше питань до мене не було. І хотіли піти геть. Але я попросив, щоб вони показали своє посвідчення і документ, на основі якого вони до мене прийшли. Мені була дана відповідь, що вони посвідчень не мають, і показали незрозумілі довідки (фото довідок я виклав). А потім скинули мені на вайбер розпорядження, згідно якого, ніби-то, вони працюють (нижче виклав).


І тут я зрозумів, що дані особи є шахраями або виконують шахрайську корупційну роботу своїх начальників.


Я викликав поліцію. До приїзду поліції, вони вперто не хотіли представитись. Дані особи, любим чином, хотіли піти геть, а один з них просто утік. Я припускаю, що він, можливо, мав гроші, які вже “збили” з інших підприємців. Поліція встановила даних осіб написали пояснення. 


Я написав заяву на ім’я начальника Яремчанської поліції, щоб розслідували дану справу і довели до суду.


Довідки, які вони надали (2шт), видані Карпінцю Володимиру Степановичу, та Лазаровичу Ігорю Ярославовичу за підписом І. М. Столярик – начальник. Державна фіскальна служба в Івано-Франківській обл.”

 

Відео за посиланням: 

https://www.facebook.com/andrii.mariichyn.5/videos/pcb.1968331176766362/1968330900099723/?type=3&theater

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: