Поділитися публікацією:

Народний депутат України Юрій Тимошенко боргує державі штраф у справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Такі дані включені до Єдиного реєстру боржників, доступ до якого відкрило Міністерство юстиції України, інформує WestNews.

В реєстрі зазначено, що документ про стягнення штрафу видано на громадянина Тимошенка Юрія Володимировича, 03.04.1961 р.н., посадовою особою Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську. Номер виконавчого провадження – 55511727. Ні суті порушення ПДР, ні суми заборгованості перед державним бюджетом у реєстрі не вказано. Відомо, що до реєстру включаються особи, які боргують стягнення понад три місяці.

За 2016 рік народний обранець задекларував 138 тис.грн. заробітної плати у Верховній Раді України та 500 грн. матеріальної допомоги від Коломийської районної ради. Дружина – менше 15 тис.грн. заробітної плати, отриманої від відділу культури Коломийської райдержадміністрації та музичної школі №2. Жодних інших доходів, грошових заощаджень чи фінансових зобов’язань у декларації Юрія Тимошенка за 2016 рік не зазначено.

 


Поділитися публікацією: