Поділитися публікацією:

Вчора, 11 лютого, на шоу “Голос країни” прийшла співачка Ірина Федишин.

“Я безмежно рада, що на «сліпих прослуховуваннях» мала змогу заспівати пісню українською мовою. Адже головна мета моєї участі у Голосі країни-8 – популяризувати українську музику, зокрема народні пісні, колядки”, – коментує співачка.

Також Ірина Федишин зізналась, що відчувала хвилювання перед виступом на «Голосі країни». «З дитинства у мене є страх виступати на конкурсах. Мені здається, що легше відпрацювати сольний концерт на багатотисячному стадіоні, ніж вийти на сцену “Голосу країни” і заспівати до розвернутих спиною крісел. Але зваживши все, я вирішила взяти участь у шоу, адже своїм виступом я хочу не тільки підтримати учасників проекту, але й поділитися власною історією», – зазначила вона.

Співачка виконала на шоу свою пісню “Долоньки”. “Може вона якась відома співачка”, – запитала Джамала Втім Потам відповів, що не впізнає її.  Зрештою, саме він першим повернувся до Ірини Федишин, а згодом це зробили всі інші судді.

Потап запитав, чи буде вона брати участь у шоу і чи піде до когось в команду. “Були люди, які приходили і відмовлялися до когось йти в команду. Але, думаю, якщо я вже прийшла, то буду продовжувати участь. Мені ще є чого повчитися”, – зазначила Ірина та обрала команду Джамали.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: