Поділитися публікацією:

Спільними зусиллями представника Національної ради в Івано-Франківській області та Управління СБУ краю в готелі с. Річка Косівського району припинено трансляцію російських інформаційних каналів.

На початку лютого Управлінням СБУ області була отримана інформація, що у відпочинкових номерах гостинного двору “Буковець” у с. Річка Косівського району надається можливість перегляду російських каналів “НТВ”, “ТНТ” і “Рен-ТВ”. Під час перевірки ця інформація була підтверджена, повідомляє  офіційний сайт Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. 

За результатами співпраці з Управлінням Служби безпеки України в Івано-Франківській області й профілактичної бесіди його працівників із власницею готелю у цьому закладі припинено показ обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів, які поширювалися із супутника.

У разі виявлення подібних фактів відповідна робота проводитиметься і надалі.

Як повідомляв КУРС, раніше завдяки втручанню представника Нацради та правоохоронців на Прикарпатті припиняли трансляції пропагандистських російських каналів у готелях у Заболотовіта в Яремчі.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: