Поділитися публікацією:

На Калущині чоловіка ледь не позбавили волі за те, що він зберігав удома вогнепальну зброю. Чоловік запевняє, що карабін він знайшов під підлогою у власній хаті.

Калуський міськрайонний суд виніс вирок у справі уродженця села Сівка-Калуська, який є інвалідом другої групи та пенсіонером. Чоловік ніколи не мав проблем із законом, але вдома у нього виявили вогнепальну зброю. Дозволу на її зберігання у мешканця Калущини не було, пишуть Вікна.

У матеріалах справи зазначено, що чоловік ще у січні 2000 року робив удома ремонт. Під час заміни підлоги в кухонній кімнаті він віднайшов карабін “Mauser”. Що робити зі зброєю, він не знав, тому переніс її на горище і там зберігав. У вересні 2017 року в нього був проведений санкціонований обшук, в ході якого і виявили карабін. Експерти зробили висновок що це вогнепальна нарізна стрілецька зброя, придатна для стрільби.

За незаконне зберігання вогнепальної зброї чоловікові загрожувало кілька років в’язниці. Йому інкримінували ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, якою передбачено позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Суд визнав його винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі терміном на три роки. Але у відповідності до ст. 75 КК України чоловіка звільнено від відбування основного покарання, якщо він протягом річного іспитового строку не вчинить нового злочину.

Головне фото ілюстративне

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: