Поділитися публікацією:

Працівники прокуратури, поліції та СБУ спільно з керівництвом ДАБІ викрили на вимаганні двох тисяч ста доларів хабара керівника одного зі структурних підрозділів Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області.

Про це повідомляють прес-служби прокуратури та СБУ в області, пише Вільне.ІНФО  з посиланням на КУРС

Правоохоронці задокументували, що посадовець вимагав 2,1 тисячі доларів від однієї з місцевих будівельних фірм за сприяння у продовженні строку дії ліцензії на виконання робіт та непроведення планової перевірки діяльності компанії. Для отримання грошей чиновник залучив як посередника свого знайомого приватного підприємця. Оперативники спецслужби затримали посередника у центральній частині міста під час отримання всієї суми хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають першочергові слідчі дії. Операція проводилась спільно з поліцією та відділом запобігання і протидії корупції ДАБІ за сприяння Управління ДАБІ в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

З власних джерел в прокуратурі КУРСу стало відомо, що затриманий на хабарі – Олексій Жирик, керівник сектору по роботі з ліцензіатами управління ДАБІ в Івано-Франківській області.


Поділитися публікацією: