Поділитися публікацією:

У фіналі проекту змагалися дві громади – Бузька та Печеніжинська.

11 березня у фінальному випуску бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» визначали переможця – ОТГ, яка отримає 1 мільйон гривень інвестицій від фонду WNISEF,  пише Вільне.ІНФО з посиланням на Версії.

Фіналісти, Бузька та Печеніжинська ОТГ, за 3 хвилини мали представити свою покращену бізнес-ідею та переконати інвесторів, що саме вони гідні перемоги.

“Ми дуже серйозно готувались до фіналу”, – відмітив голова Печеніжинської ОТГ Ігор Довірак.

На початку шоу Ігор Довірак представив проект соціального спрямування – виготовлення біометричних паспортів. Проте у фіналі ідею змінили – тепер в ОТГ хочуть вирощувати малину.

“Цю ідею мені було легко представляти, адже вона вже живе в моїй громаді”, – розповів Ігор Довірак.

Для вирощення малини є всі умови на прикарпатських землях – тут є унікальні кислі грунти, на яких добре прижилася ця рослина. Бізнес-ідея вже доволі активно втілюється в Печенижинській ОТГ – в громаді вже вирощують ці ягоди на 6 гектарах.

Тепер за інвестиційні кошти планують придбати обладнання – камеру шокової заморозки – саджанці, тару, а також використати кошти для навчання та інформаційної компанії. У громади вже налагодили зв’язки з найбільшою в Східній Європі фабрикою, де реалізовують та здійснюють переробку малини. Вартість проекту – 1 708 000 гривень.

В той же час суперники з Бузької ОТГ і далі презентували ідею будівництва консервного заводу. Вартість проекту – 32 мільйони.

“Дуже сильно хвилювались”, – зізнається Ігор Довірак.

В результаті ведучі та інвестори Дмитро Огньов та Ірина Озимок оголосили переможця. Мільйон гривень на втілення бізнес-ідеї виграла Печеніжинська ОТГ.

В цей час в Печенижині вся громада вболівала за свій проект.

 

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: