Поділитися публікацією:

Небайдужі збирають медикаменти, одяг, засоби гігієни, кошти та інші необхідні речі для діток, які цього потребують.

“Друзі можливо хтось захоче взяти участь і зробити добру справу для діток, яким дуже потрібна допомога! Притулку, в якому знаходяться мами з дітками, яким ніде жити, який знаходиться в місті Чернівці, вул. Кобзарська 58. Дуже потрібні: – дезінфектори, дитячі шампуні і мило, шампуні від педикульозу, памперси (ДУЖЕ !!), вологі серветки, білизна для мам , дитяча постільна білизна; – каструлі, тарілки, столові прилади; – йогурти і м’ясо, гречана і манна крупа (ДУЖЕ !!) Вони з задоволенням приймуть будь-які іграшки, будь-який одяг від 0 до 14 років (нову \ не нову), суміші для малюків, все- все що можете передати. Тому як у діток немає взагалі нічого, абсолютно! Лікарства: Нурофен, вітамін D, Магне B6, Риназолін, Ацикловір в таблетках, Еспумізан від коліків, креми які полегшують прорізування зубів, Смекта, Пектолван С, Орасепт, Сульфацил в краплях, ваги для новонароджених!!

Якщо у вас є бажання, ви можете допомогти і матеріально! Можете скидати гроші на карту Марти (Марта і є засновниця цього притулку. Це та людина, яка цих діток з мамами знаходить, забирає і дає їм дах над головою). Оскільки зараз є дітки які проходять лікування в лікарнях і перебувають у важкому стані, їм теж дуже потрібна допомога на дорогі ліки і операціі.➡️ Карта ПриватБанку: 5457 0822 8184 5714 Левченко Марта.  Вони будуть вдячні за будь-яку вашу допомогу!

Машина буде відправлятися 25 03 2018. Збір речей проходить в м. Снятин ТЦ Меридіан 2-поверх магазин Електроцентр . . .За дитальною інформацією пишіть мені в приват або телефонуйте. Друзі давайте разом підтримаємо цих чудових діток, і зробимо таку чудову справу… Я вірю що бажаючих буде багато. Якщо неможити допомогти ви просто зробіть репост, це також велика допомога …” ,- пише на сторінці фейсбук Masha Rozhko


Поділитися публікацією:
Теги: