Поділитися публікацією:

Працівники Кіберполіції України затримали чоловіка, якого підозрюють у втручанні в роботу сайту Міністерства освіти та науки України у вересні 2017 року.

Під час досудового розслідування було встановлено, що до скоєння злочину причетний 25-річний киянин,  повідомляють в прес-службі кіберполіції.

Маючи вищу технічну освіту, чоловік виявив слабкі місця в роботі офіційного сайту держустанови і заблокував на деякий час нормальну роботу сайту, розмістивши на ньому протиправний контент. Крім того, підозрюваний скоїв розсилку з протиправним контентом на електронні адреси працівників міністерства, які були вказані на сайті цієї держустанови, – йдеться в повідомленні.

За місцем проживання підозрюваного поліцейські провели санкціонований обшук, протягом якого було вилучено комп’ютерну техніку, яку чоловік використовував для протиправних дій.

Кримінальне провадження за фактом втручання в роботу державного відомчого сайту було порушено у вересні 2017 року за зверненням держустанови. Слідчі кваліфікували інцидент за ч.1 ст.361 Кримінального кодексу (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж або мереж електрозв’язку).

Наразі вирішується питання про повідомленні затриманому про підозру.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією:
Теги: ,