Поділитися публікацією:

Сьогодні вночі в Івано-Франківську поліція викрила наркопритон, який влаштували учасники псевдоволонтерської організації “Госпітальєри Поділля”. У квартирі, де зібралися молоді хлопці й дівчата, одна з яких була неповнолітньою, знайшли амфетамін, повідомляє КУРС

Про це повідомив ветеран АТО Андрій Долик.

“Вночі на 21 березня в Івано-франківську сталася майже детективна історія. Десь біля опівночі до нас подзвонили з інформацією, що в місті накрили наркопритон, при вилученні доказів знайшли печатку і документи на ГОСПІТАЛЬЄРІВ! Для мене як представника медичного батальйону Госпітальєри Української добровольчої армії, будь-які згадки про мій рідний батальйон в такому контексті неприпустимі, тому за пару хвилин я був на місці…”, 0  Отож, що сталося. В одному з спальних районів міста, сусіди викликали поліцю зі скаргами на гучну музику і шум в квартирі. Першим прийшов участковий. Йому нагло і з викликом відповіли щось на кшталт «ви мусора погані, а ми волонтьори!», тикали в ніс посвідчення і розвязно пояснювали хто є хто в цьому світі. Зрозуміівши, що тут нечисто і таким щирим російським язиком образи лилися, що участковий викликав наряд поліції. Ось тут найцікавіше – в орендованій квартирі була абсолютна «маліна»: бульбулятори, дорожки з наркотою (пізніше виявилося, амфетамін), алкоголь, двоє молодиків з Донецька, трійко наших франківських і, як вишенька на торті – двоє пяних дівчат. Одна неповнолітня, друга студентка третього курсу Прикарпатського універу, мешкає в гуртожитку. Що характерно, її майбутня спеціальність – учитель молодших класів – браво! Був ще один пяний красень, який приїхав з заробітків з Франції, йому саме батько прислав кошти (тугенький пакуночок з євро), на дорогу назад. Усі фігуранти вели себе неприпустимо, а дівки скакали до очей, як срані кози. У відділку всі трохи протверезіли, особливо, коли за найменшою приїхав батько після дзвінка ювеналів. Бідний чоловік був розлючений, аж зелений від злості і, сподіваюся, виховний момент малолітню бідову дівулю не обійде.

А тепер детектив – донецькі «волонтьори» мають документи від благодійного фонду «госпітальєри поділля», зареєстрованого в м. Вінниця. Хата орендована на фонд. На основі довіреності двоє осіб з донецької області є вповноваженими «бути представниками фонду по всій Україні для здійснення публічниго збору пожертв, отримувати майно та гроші”. Довіреність видана в листопаді 2016 року і сам «головний» поняття не має скільки коштів зібрано. Хлопці, бажаючи виглядати законопослушними, щиро розповідали, як вони «деребанять» пожертви і, звісно, контролю ніякого немає. «з тисячі лишаєм собі по 600, як коли, або всю. То наша зарплата і мотиваційні доходи». До слова, керівник фонду, по телефону сказав, що ні при чім, вони самі. Звідки тоді довіреність?

Куди йдуть ваші пожертви в «коробочки» ви наглядно зрозуміли. А тепер мораль – коли не кидаєш двадцятку в шахрайські ящички «волонтьорам», десь гірко плаче неповнолітня шмара, якій не насипали доріжку низькопробної наркоти, і нервується такий самий шмаркатий волонтьор, який не має за що безпробудно бухати і тарабанити дурних дівах. Давати чи не давати гроші таким шахраям, то вже мали би розум самі люди на 5 році війни!

З гопкомпанією проведено розяснювальні та виховні роботи. За законом таке шахрайство у нас не карається.
На фото “гореволонтьори” чистять від снігу Меморіальний сквер в 6 пар рук, які крали ваші гроші.


Поділитися публікацією: