Поділитися публікацією:

Ще наприкінці січня у Єдиній системі електронних петицій львів’яни розмістили звернення до влади, аби перейти виключно на електротранспорт та великі автобуси.

Буквально за місяць петиція зібрала навіть більше голосів, ніж було потрібно – 687 із 500 необхідних. І ось на сесії Львівської міської ради депутати підтримали це звернення – «за» проголосували 47 обранців, пишуть Версії з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

Автор петиції – Анна Меленчук своє звернення аргументувала тим, що успішні європейські країни давно відмовились від маршрутних таксі. Мовляв, настав час і Україні покінчити з «лихими 90-ми»:

«Функціонал маршруток не справляється з пасажиропотоком сучасного міста Львова: вони переповнені, брудні та зрештою небезпечні для життя. Задля збільшення прибутку водії переповнюють маршрутні таксі людьми, які змушені подекуди годинами стояти в жахливих умовах», – йдеться у петиції.

 Львів’яни вимагають разом з експертами з транспортного планування та приватними перевізниками провести транспортне моделювання міста та розробити дворічний план повної відмови міста від маршрутних таксі з подальшим переходом на тролейбуси, електроавтобуси та автобуси з більшою пасажиромісткістю, які курсуватимуть за чітко визначеним графіком. Окрім того, забезпечити весь громадський транспорт пандусами та спеціально обладнаними місцями для людей з інвалідністю. А на зупинках встановити електронне табло з часом прибуття транспорту.

Реалізувати цей транспортний план львівські можновладці планують впродовж п’яти років. Однак вже до наступної сесії депутати мають підготувати дорожню карту щодо вирішення цих питань.


Поділитися публікацією: