Поділитися публікацією:

Єгері Пасічнянського лісництва ДП “Надвірнянське лісове господарство” затримали в урочищі Розтока місцевого мешканця, якого підозрюють у незаконному полюванні. На місце події викликали рейдову групу та правоохоронців.

За словами єгерів, браконьєрів було п’ятеро. Чотирьом вдалося втекти. Під час обстеження лісових масивів єгері знайшли ножі та дві рушниці, які скинули браконьєри-втікачі. Ще одну вилучили у порушника, інформує прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

Затриманий місцевий мешканець розповідає, що йшов у ліс, щоб нібито оглянути власне поле, яке за п’ять кілометрів від домівки. А зброю взяв, аби захиститися від кабана.

Поліція констатує, що вилучена зброя не призначена для самозахисту, а для полювання.

На порушника чекає адміністративна відповідальність. Також за незаконне полювання на тварин статтею 248 ККУ визначено кримінальне покарання від штрафу до обмеження волі терміном до 3 років.

За порушення цих вимог винних осіб можуть притягнути до відповідальності згідно зі ст. 87 КУпАП. Штраф за таке порушення становить від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб – від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів.


Поділитися публікацією: