Поділитися публікацією:

Сьогоднв зранку 5 квітня, на Прикарпатті чиновницю ДФС спіймали на хабарі. 

Одразу з трьох різних джерел Галці стало відомо  ім’я затриманої. Це – Олександра Верещак, начальниця  Галицького відділення Калуської об’єднаної державної податкової інспекції.

image001

У військовій прокуратурі Західного регіону України розкрили подробиці затримання. Хабар у розмірі 22,5 тис грн призначався за сприяння у поверненні коштів 45 тис грн  з рахунку у зв’язку з анулюванням свідоцтва платника податку.

Неправомірну вигоду в сумі 19 тис грн  вилучили у повному обсязі під час проведення обшуку службового кабінету Верещак, а решту 3,5 тис грн – при особистому обшуку посередника.

За результатами слідчих дій, зокрема, обшуків за місцем роботи та проживання фігурантів справи, а також особистих обшуків, правопорушників затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час вирішуються питання щодо повідомлення вказаним особам про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади працівника ДФС, повідомляє Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.


Поділитися публікацією: