Поділитися публікацією:

5 квітня на базі Рогатинської районної ШЕВУ відбувся районний етап виставки-конкурсу з виготовлення шпаківень «Птахи прилетіли».

Метою якої було виявлення юних талантів, сприяння розвитку їх творчого потенціалу в галузі промислового дизайну, набуття вихованцями навичок в обробці різноманітних матеріалів та знань про їх фізико-технологічні властивості, вивчення дітьми особливостей життя пернатих, набуття досвіду облагородження міського середовища через інсталяцію різноманітних креативних шпаківень в міському просторі, надання підтримки творчій молоді, обдарованої в галузі дизайну, техніки, креслення, моделювання та конструювання.

У виставці-конкурсі взяли участь учні 9 закладів загальної середньої освіти, а саме: Воскресинцівський НВК, Липівський НВК ім. С. Качали, Княгиницький НВК, Приозерненська ЗОШ І-ІІ ст., опорний заклад Рогатинська СЗОШ І-ІІІ ст. №1, Явченська ЗОШ І-ІІ ст., Букачівська ЗОШ І-ІІІ ст., Підмихайлівська ЗОШ І-ІІ ст., Васючинська ЗОШ І-ІІІ ст. та вихованці Рогатинської районної ШЕВУ.

Виставка-конкурс проводилась у трьох вікових групах – учні до 6 класу, 7-9 класів, 10-11 класів.

Учасники змагалися в номінаціях:

1. Синичник (штучні гнізда, які мають дещо менший діаметр льотка (30 мм для малої синиці та 35 мм для великої синиці), можуть бути виготовлені з дощок та інших матеріалів.

2. Дуплянка (штучне гніздо, виготовлене в поліні чи з інших природних матеріалів).

Активну участь у даному заході взяли вихованці гуртків Рогатинської районної ШЕВУ.

“Роботи дітей вражали своєю неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю, тематичною спрямованістю. Роботи призерів представлено на обласному етапі виставки-конкурсу. Ми з великим нетерпінням чекаємо на результати”, – йдеться на сайті Рогатинської РДА.

 


Поділитися публікацією:
Теги: