Поділитися публікацією:

З 2 квітня 2018 року відділом програмного та комп’ютерного забезпечення спільно з Центром надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська запроваджено систему зчитування даних електронних паспортів громадян України з безконтактних електронних носіїв (БЕН) паспорта громадянина України у формі картки.

Варто зазначити, що на безконтактний чіп у електронному паспорті громадянина України, записані дані про власника документа та біометричні дані: назва держави, назва документу, прізвище, ім’я та по батькові особи, стать, громадянство, дата народження, унікальний номер запису в Реєстрі, номер документа, дата видачі документа, дата закінчення терміну дії документа, уповноважений орган, що видав документ (код органу), місце народження, оцифроване зображення обличчя фізичної особи, оцифрований підпис, інфоррмують на сайті ЦНАПу.

Нова система дозволяє зчитати всю інформацію, яку містить ID-паспорт та у адміністраторів ЦНАП з’явилася проста і зручна можливість перевірити дані власника ID-карти.

На основі отриманих даних вносяться відомості до програмного забезпечення “Універсам послуг” та проводиться реєстрація адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг.

Систему зчитування ID карток встановлено на всіх робочих місцях головного офісу ЦНАП м.Івано-франківська та його територіальних підрозділах.

Після запровадження даної системи зменшився час на реєстрацію адміністративної послуги, мінімізовано кількість помилок при внесенні даних в облікову систему, підвищилась продуктивність роботи персоналу та якість обслуговування.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: