Поділитися публікацією:

Працівники поліції завітали на урок до семикласників  загальноосвітньої школи-ліцею № 23 Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.

Спілкувалися на теми, що викликають особливий інтерес підлітків через їх вікові особливості. Працівники поліції на різноманітних прикладах переконували учнів, що ствердження особистісного «Я» з допомого викличної поведінки, вживання наркотиків, алкогольних напоїв та цигарок, приниження чи навіть цькування інших у підсумку дає негативний результат.

Інспектор ювенальної превенції Івано-Франківського ВП Олена Гречаник та старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Івано-Франківській області Олександра Бабецька, зокрема, закцентували увагу на проблемі булінгу у підлітковому середовищі. Школярам запропонували переглянути нещодавно презентований кліп групи «PIANOБОЙ» під назвою «Все Що Тебе Не Вбиває» та висловити свої міркування. Діти активно обговорювали побачене, аналізували причини та наслідки цього явища, пропонували свої думки щодо варіантів протистояння йому. Також поліцейські вручили семикласникам пам’ятки з порадами, як діяти і до кого звертатися за допомогою, якщо ти став жертвою чи свідком проявів булінгу.


Поділитися публікацією:
Теги: