Поділитися публікацією:

У Снятині триває виїзне сесійне засідання Івано-Франківської обласної ради.

Нагадаємо, депутати обговорюють питання соціальної політики. Перед початком сесії обранці відвідали Залучанський інтернат для дітей та Снятинський психоневрологічний будинок-інтернат для дорослих. А даних закладах покращили умови проживання утриманців.

Проте у депутатів були й зауваження, зокрема в Залучанському інтернаті не вистачає пандусів, а в Снятинському психоневрологічному ще деякі корпуси потребують ремонту. Відтак голова обласної ради Олександр Сич дав протокольне доручення директору департаменту соцполітики Володимиру Корженьовському та голові ради інтернатних установ Дмитра Дякуру подати сформований перелік необхідних робіт для покращення функціонування інтернатних установ.

За словами Сича зрозуміло, що всі питання вирішити одразу не вдасться оскільки це можуть бути величезні суми, проте по трохи вони вирішуватимуться.

Заступник голови ІФ ОДА Богдан Кобилянський додав, що те, що нам сьогодні продемонстрували у двох інтернатних закладах – це результат цілеспрямованої роботи.

“Але давайте не будемо завертати в папірці, ці заклади які нам показали це найкращі заклади. А ще є 6 таких інтернатних установ. Тому така практика,аби не розпорошувати гроші є дуже необхідною”, – каже чиновник.

Джерело


Поділитися публікацією: