Поділитися публікацією:

Учасники громадських слухань щодо створення ОТГ у Старому Лисці одноголосно висловились за входження у Лисецьку ОТГ.

Про це інформує Фіртка з посиланням на Івано-Франківський Центррозвитку місцевого самоврядування.

«Хто йде, той здолає шлях. Тому разом ми зможемо зробити набагато більше. Старий Лисець сьогодні має досить розвинену інфраструктуру і вже сьогодні практикує міжмуніципальне співробітництво. Тож підтримуємо і створення громади», – зазначив сільський голова Старого Лисця Анатолій Лущак.

Створення цієї громади передбачено у Перспективному плані формування територій об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області.

У майбутню ОТГ мають увійти 6 населених пунктів: Лисець (який має стати адміністративним центром громади), Старий Лисець, Стебник, Посіч, Радча та Драгомирчани.

«Аналіз усіх показників свідчить, що в такому форматі це буде спроможна і самодостатня громада. Доходи на одного мешканця прогнозують на рівні 1700 гривень, що вище ніж в середньому по області. А прогнозований бюджет майбутньої Лисецької ОТГ складе близько 60 мільйонів гривень», – зазначив під час діалогу з учасниками громадських слухань Руслан Панасюк, директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією:
Теги: