Поділитися публікацією:

Співачка Тіна Кароль, уродженка Івано-Франківська, виділила 500 тисяч гривень на допомогу дитячим онкологічним лікарням України у 2018 році.

Фонд “Полюс тяжіння” був заснований Тіною Кароль 1 червня 2014 року, інформує WestNews з посиланням на ТСН. Фонд не займається збором коштів і існує тільки за рахунок фінансування самою співачкою. За цей період Місія Фонду побувала у всіх містах України, знову і знову повертаючись з відсутнім обладнанням та медикаментами для допомоги дітям. Більше 27 міст і більше 30 дитячих онкологічних відділень простих міських лікарень отримують допомогу від виконавиці.

“З кожного концерту частина мого заробітку йде на допомогу дітям і я дуже пишаюся, що ми нарешті відвантажили ще одну партію допомоги. Я допомагаю за покликом серця. Я це роблю сама, мені радісно допомагати, дарувати дітям та їхнім батькам надію”, – розповіла співачка.

До слова, відома франківчанка поділилася секретом стрункої фігури. Популярна українська співачка, родом з Івано-Франківська, Тіна Кароль зізналася, що відкрила для себе нову дієту. За словами артистки, що б досягти карколомних результатів, вона вживає велику кількість жирів. Про таку своєрідну дієту, Тіна Кароль розповіла в відео на сторінці свого фан-клубу в Instagram.

«Клин клином вибиває – необхідно їсти жири. Як би це дивно не звучало. Коли ви їсте жири, ви вбиваєте цим свої жири. Я їм масло, сир, сосиски, сало, але я не їм вуглеводів. Овочів я вживаю дуже мало. Почитайте про такий термін як «кетоз». Необхідно привести в нього свій організм », – говорить співачка.

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: