Поділитися публікацією:

Серед областей України, які з початку поточного року впроваджують у себе аграрні розписки, передує Івано-Франківська – 16 аграрних розписок.

З початку року фермери Прикарпаття отримали додаткове фінансування на суму майже 60 млн грн. Заставою слугував майбутній врожай сої, озимого ріпаку, ярої пшениці, ягоди лохини високорослої, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
Аграрні розписки використовують в першу чергу малі та середні агровиробники для забезпечення фінансовими ресурсами. Їх впровадженням займається Проект IFC “Аграрні розписки в Україні” спільно з обласними державними адміністраціями, Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством юстиції України.
“Аграрні розписки – це додатковий інструмент фінансування, який значно розширює можливості кредитування сільгоспвиробників, бо кожен може обрати той, що йому найбільше підходить, – зазначив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин. – Адже чи не найбільшою проблемою для багатьох виробників є отримання кредитних ресурсів. Аграрні розписки допомагають її успішно вирішити”.

Поділитися публікацією: