Поділитися публікацією:

У президента Росії Володимира Путіна залишилася одна єдина зброя у вигляді пропаганди.

Вона ефективно діє на громадян країни, а також на самого главу Кремля та його оточення. Про це розповів один із російських опозиційних політиків. “Насправді, Росія мало чим може сьогодні пишатися, навіть в області озброєнь. І це стає ясно багатьом: Індія, Болгарія та інші країни відмовляються від придбання російських літаків, ефективність РЛС (радіолокаційних станцій) теж дуже сумнівна в Сирії. Хоча говорили, що “будемо збивати всі ракети”, вони нічого не можуть. Міністерству оборони РФ довелося брехати і нести відверту нісенітницю з приводу збитих ракет і бомбардувань”, – зазначив він.

Пропаганда в Росії ефективно діє на громадян через нестачу альтернативних джерел інформації. Єдине, на що розраховує Путін, і що, на його думку, дає якийсь позитивний ефект, – це пропаганда, тобто брехня на весь інший світ. Пропаганда дуже здорово діє на громадян Росії, тому що у них немає альтернативних джерел інформації.

Путін і його оточення також схильні до дії пропаганди. Вони вважають, що брехня дає необхідний результат і справляє враження.

Раніше Путін намагався затвердити свою силу і функцію захисника Росії військовими авантюрами. Але зараз вже немає грошей і ресурсів на ці авантюри. Ну і стало дуже небезпечно, тому що мова вже сьогодні йде не про посилення санкцій, а про введення ембарго, якщо Росія продовжуватиме політику військових авантюр.

Єдине, що залишилося у Кремля, це мультики. До того ж, Путін перейняв частково головну функцію лідера ЛДПР Володимира Жириновського.

Тому єдине, чим залишається хизуватися, – цими мультиками, в яких ракети падають на Сполучені Штати. Такі ось хвастощі. Раніше функції блазня при владі виконував Володимир Жириновський, але тепер в деякому роді Путін переймає цю технологію і стає блазнем, який веселить всю публіку.

Крім цього, на даний момент російська пропаганда міняє свою стратегію щодо України. Якщо раніше інформаційна війна була спрямована на супровід воєнних дій, то тепер Кремль переформатовує свою політику: у найближчі місяці акцент буде робити на те, щоб показати Україну мафіозною і корупційною державою. Таким чином Росія намагатиметься впливати на майбутні українські вибори.

 

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: