Поділитися публікацією:

Вчора, 27 червня, до головного управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області від Яремчанської міської лікарні надійшло повідомлення про госпіталізацію шести хворих, в тому числі п’яти дітей.

Їх госпіталізували з готельного закладу вілла “Парламент”, що в селі Яблуниця Яремчанської міської ради, повідомили КУРСу в  управлінні Держпродспоживслужби.

У всіх хворих встановлено попередній діагноз “гострий гастроентероколіт”. Стан хворих розцінювався як задовільний, легкого ступеня важкості, загальна слабкість,  t 37,5-38оС, пронос 1-2 рази на добу, нудота, блювота, болі в животі.

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області створена комісія по розслідуванню  факту отруєння. В ході санітарно-епідеміологічного обстеження закладу встановлено, що відпочинок дітей проводився згідно з цивільно-правовою угодою між власником готелю та керівником дитячого оздоровчого закладу “Цивілізація” на послуги проживання та харчування дітей. Цей заклад не був включений до дитячих відпочинково-оздоровчих закладів Івано-Франківської області.

Територія закладу зі сторони  дороги не благоустроєна, не огороджена. Харчоблок не відповідає вимогам щодо харчування великих груп дітей. Впродовж трьох років даний заклад не перевірявся. В закладі відсутній дозвіл на спецводокористування та результати лабораторних досліджень якості питної води.

В ході епідобстеження відібрано проби води, змиви та харчові продукти для дослідження на вміст патогенної мікрофлори.

Головне управлінням Держпродспоживслужби в області видало наказ на проведення позапланової перевірки готельного комплексу вілла “Парламент”. За результатами перевірки будуть вжиті заходи відповідно чинного законодавства, готуються матеріали для передачі в правоохоронні органи.

На сайті готелю вказано, що ціни на проживання там становлять від 600 до 6600 гривень.


Поділитися публікацією: