Поділитися публікацією:

Мешканці селища Ланчин Надвірнянського району прийняли на сесії звернення до генерального прокурора України та міністра внутрішніх справ, щоби ті взяли під особистий контроль розслідування кримінальної справи щодо двох місцевих мешканців.

Із кулаками, биткою та пістолетом на беззбройних односельців – двоє жителів Ланчина, батько та син, відлупцювали таксистів. Це засвідчує відео з камери спостереження місцевого магазину.  Дісталося і випадковій перехожій, яка вирішила зняти інцидент на телефон, ідеться у сюжеті ТСН.

“Старший чоловік вихопив у мене телефон і почав кидати до дороги. Я казала, що нічого не вспіла зняти, просила, щоби віддав телефон. Ну то він мене почав матами обзивати, потім вдарив по лиці і по шиї”, – розповіла потерпіла Любов Голіней. 

Через адвоката батько каже: це був самозахист, бо 22-рчного сина напередодні зацькували таксисти, тож він приїхав його захистити. А пістолет був іграшковий.

Проти нападників повстала громада. Батько і син віддавна тероризують селище, кажуть люди. Після сутички на сесії вирішили звернутися до ГПУ та МВС.


Поділитися публікацією: