Поділитися публікацією:

У п’ятницю 5 липня керівника Центру надання адміністративних послуг однієї з районних державних адміністрації було затримано під час одержання неправомірної вигоди у вигляді двох тисяч доларів США.

Під час проведення заходів з протидії хабарництву в органах місцевого самоврядування правоохоронці викрили корупційну «схему» видачі реєстраційних та дозвільних документів для здійснення підприємницької діяльності, яку організував посадовець однієї з райдержадміністрацій.

“Правоохоронці встановили, що до даної «схеми» причетний начальник Центру надання адміністративних послуг. У межах кримінального провадження було задокументовано вимагання останнім від суб’єкта господарювання двох тисяч доларів США неправомірної вигоди”, – пише Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За вказану суму посадова особа повинна була вирішити питання щодо видачі дозвільних документів для здійснення діяльності по заготівлі лісових ягід на території лісових масивів району.

Фігуранта затримано у порядку ст. 208 КПК України. Віршується питання про обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування проводиться в межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.


Поділитися публікацією: