Поділитися публікацією:

Резонансний випадок трапився у Калуші. Правоохоронці затримали на хабарі директора політехнічного коледжу.

На Прикарпатті на хабарі затримали директора коледжу. Ним виявився директор Калуського політехнічного коледжу Петро Гринькевичпередає канал 402. 

Нагадаємо, вчора, 5 липня, працівниками УЗЕ в Івано-Франківській області спільно з слідчими Івано-Франківського відділу поліції під процесуальним керівництвом Івано-Франківської місцевої прокуратури затримано директора коледжу під час отримання хабара у 300 доларів США.

Неправомірну вигоду посадовець вимагав за надання дозволу на проживання та реєстрацію у відомчому гуртожитку навчального закладу.

“Посадовець був на гарячому затриманий. Кошти вилучені. На даний час він затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу”, – повідомляє заступник начальника управління захисту економіки в області Володимир Желізняк.

Він також додає, що наразі опитуються працівники даного навчального закладута проводиться робота з місцевим населенням на предмет надання та перевірки інформації.

Петро Гринькевич перебуває в слідчому ізоляторі. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

Дирктору коледжу загрожує позбавлення волі на строк від 5 років з конфіскацією майна та забороною займати певні посади.

Довідка

Петро Петрович Гринькевич – директор Калуського політехнічного коледжу, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює у коледжі з 1981 року, директором – з 2010 року. Протягом 10 років виконував обов’язки голови профкому коледжу. За результатами участі студентів у предметних олімпіадах, конкурсах, змаганнях коледж під його керівництвом упродовж чотирьох років займає призові місця серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України». 2015 року нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»


Поділитися публікацією: