Поділитися публікацією:

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок чоловікові, який зламав колишній дружині ребро. Жінка також отримала закриту черепно-мозкову травму зі струсом головного мозку.

Конфлікт між колишнім подружжям стався у листопаді минулого року у квартирі жінки. Після словесної препалки чоловік побив колишню дружину. Жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, синців обох очей з крововиливами в кон’юктиву, закритий перелом десятого ребра та забій нирок, що ускладнився пієлонефритом. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи ці травми відносяться до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.

В судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним. Розповів, що наніс дружині декілька ударів кулаком у голову та два удари ногою в спину.

Потерпіла в судове засідання не з’явилась, подала заяву про розгляд справи без її участі. Вказала, що претензій матеріального та морального характеру не має, просила призначити покарання на погляд суду.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), та призначив йому покарання у виді двох років виправних робіт. 20% від суми заробітку винуватець має щомісячно відраховувати в дохід держави.


Поділитися публікацією:
Теги: ,