Поділитися публікацією:

За попередніми висновками комісії Держпродспоживслужби, фахівці не пов’язують отруєння дітей з їхнім харчуванням у ресторані готелю у Яремчі, де вони відпочивали.

Швидше за все дітям стало погано від продуктів, які вони купили за межами готелю, йдеться у сюжеті ТСН.

У Яремчанській лікарні зараз перебувають п’ятеро дітей. Їхній стан задовільний. Симптомів, з якими їх шпталізували – блювота, нудота, висока температура – вже немає.

Незабаром їх обіцяють виписати. Тим більше завтра діти вже мають повертатися з відпочинку додому. Попередньо їм діагностували гострий гастроентероколіт. Результати аналізів будуть завтра.

В ході перевірки Держпродспоживслужба з’ясувала, що цей 3-зірковий готель не включений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів.

У Держпродспоживслужбі кажуть: в Яремче за такою схемою працюють багато готелів – як оздоровчі табори не реєструються, аби уникнути зайвих організаційних клопотів, хоча насправді дитячі групи приймають.

В цьому випадку дітям готували не за спеціально розробленим дитячим меню, а за звичайним меню ресторану. Вже відомі попередні висновки комісії Держпродспоживслужби. Її фахівці не пов’язують отруєння дітей з їхнім харчуванням у ресторані готелю, де вони відпочивали. Швидше за все дітям стало погано від продуктів, які вони купили за межами готелю.

У Яремчанській лікарні зараз перебувають 5 дітей. Їхній стан задовільний.

Нагадаємо, в одному з готелів отруїлися 11 дітей. 10 липня близько 23 години до медиків звернулися неповнолітні зі скаргами на нудоту, пронос, слабкість та підвищення температури.

 

ДО ТЕМИ:


Поділитися публікацією: