Поділитися публікацією:

Гроші йдуть до багатого, а злидні до бідного.

Більшість народних депутатів від мажоритарних округів давно засвоїли цю істину: будеш слухняним депутатом – будеш багатим та отримуватимеш на округ десятки мільйонів щороку; будеш неслуханням – отримаєш хіба дірку від бублика.

Депутати, яких вибирають від мажоритарних округів здебільшого і не приховують, що головним завданням для них у Верховній раді буде битва за те, щоб вибити побільше грошей на власний округ, а не якась там геополітика та державні інтереси.

У цьому і є головна ганьба та небезпека існування цієї виборчої системи імені Віктора Януковича. Фінансами на окрузі мають займатися сільські, міські та районні депутати – будувати дороги, створювати привабливі умови для бізнесу, залучати інвесторів та інше.

Політичні домовленості стають очевидними, якщо розкрити партійну приналежність королів субвенцій. У топ-10 – 4 представника “Народного фронту” і по 2 від “Блоку Петра Порошенка”, депутатських груп “Відродження” та “Воля народу”. І номер один у списку королів субвенцій – депутат з Прикарпаття Юрій Тимошенко, теж з “Народного фронту”, отримав майже 100 мільйонів на округ протягом минулого року.

Детальніше про прикарпатського нардепа дивіться, починаючи з 9:00 хв відеоматеріалу ЦРУ від 24 каналу:


Поділитися публікацією: