Поділитися публікацією:

Сьогодні, у Коломиї, відбулась акція-прогулянка матусь та татусів з візочками. Організатором такої акції виступила Oleksandra Oliynyk. Саме вона опублікувала пост на своїй сторінці фейсбук, де закликала всіх небайдужих прийти на таку акцію, щоб показати нашим чиновникам, меру та його застпуникам, що у Коломиї просто відсутні тротуари.

” Не може Коломия бути руїною, через те, що нема господаря”, пише Oleksandra Oliynyk.

Проте, акція була небагаточисельною. Прийшло всього декілька небайдужих людей та журналісти.

Люди нарікають на відсутність тротуарів, неможливість прогулюватись із калясками, дитячими візочками чи велосипедами. Хочуть, щоб влада міста звернула на це увагу, та вирішувала дані проблеми.

“Я. як мама. сховала свої каблуки десь далеко, тому що по наших тротуарах неможливо в них ходити. Коломия не руїна – Коломия місто.  І знищувати її не потрібно. Ми бачимо до чого вона дійшла. Вона дійшла до плачевного стану “, – говорить Олександра Олійник.

Люди пройшлися від вулиці Січових Стрільців до міської ратуші.

До слова, до представників влади активісти прийшли із подарунком – гумовими чоботами.

З активістами поспілкувався заступник міського голови  Богдан Федорук. Він запевнив коломиян, що в цьому році на вулиці Січових Стрільців тротуари будуть. Як тільки з”являться кошти, то вони готові приступити до виконання робіт.

Більше в сюжеті НТК

Фото: Ольга Рогів

 

 

 


Поділитися публікацією: