Поділитися публікацією:

Третього серпня під час одержання неправомірної вигоди прокурора було затримано працівниками Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Нацполіції, слідчими Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

В ході оперативних заходів правоохоронці задокументували протиправну діяльність прокурора однієї з місцевих прокуратур області. Гроші призначалися за сприяння у зміні кваліфікації обвинувачення під час судового процесу.

Зокрема, прокурор вимагав від місцевого жителя хабар за можливість ухилення від реальної міри відбування покарання та призначення покарання, не пов’язаного із позбавленням волі.

Затримали прокурора після того, як він виконав свої «зобов’язання».

Затримання провели оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції та слідчі СБУ під процесуальним керівництвом Генеральної інспекції ГПУ.

На даний час вирішується питання повідомлення прокурору про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За вчинення корупційного правопорушення працівнику правоохоронних органів загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Як повідомили Фіртці в обласному управлінні захисту економіки затриманому оголосили підозру за ч. 3 ст. 368 КК України. (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Запобіжний захід наразі обирають в Шевченківському суді Києва.

Затриманим виявився прокурор Коломийської місцевої прокуратури Василь Тарасенко.


Поділитися публікацією: