Поділитися публікацією:

Сьогодні вранці в Івано-Франківській області одночасно вимкнулись одразу чотири високовольтні лінії, знеструмивши вузлові підстанції “Коломия” та “Надвірна”, які живлять південну частину області. Наразі електропостачання відновлене, але є ризик повторного вимкнення, пише КУРС.

Першою вимкнулась лінія 110 кВ “Богородчани – Надвірна”, а за нею лінії 110 кВ “Івано-Франківськ – Надвірна”, “Івано-Франківськ – Одаї – Коломия” та “Чернівці – Гаврилівці – Снятин”. Енергетики робили спроби подавати напругу, щоб відновити електропостачання, але лінії вимикались повторно, інформує прес-служба Прикарпаттяобленерго.

Точні причини аварії наразі не встановлені. На одній із чотирьох високовольтніх ліній “Івано-Франківськ – Одаї” виявили пошкодження, яке вдасться ліквідувати за кілька годин. Ремонтна бригада уже працює над поломкою. На діагностику причин аварії та їх виправлень на решті ліній кинуті всі сили: оперативно-виїзні бригади проводять обхід ліній, щоб знайти причини вимкнень, а споживачів перезаживляють до резервних джерел нашої та Чернівецької областей.

Зараз напругу на підстанції “Коломия” та “Надвірна” подали, електропостачання регіону відновлено, але енергетики попереджають, що поки не з’ясують причини вимкнень та їх не виправлять, повторне вимкнення можливе.


Поділитися публікацією: