Поділитися публікацією:

Ремонт дороги Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів триває. Буковелівська фірма «ПБС» приступила до ремонту ще однієї ділянки.

Цього разу це відрізок у Надвірнянському районі між селами Лоєва та Стримба. Цей об’єкт у 2016 році під час ремонту всієї дороги довелось пропустити, так як ділянку недавно відремонтували і вона перебувала на гарантії від попереднього виконавця. Зараз фірма «ПБС» взялася за її відновлення.

«Як тільки є фінансове надходження, ми одразу проводимо ремонт. Ми намагаємось працювати так, щоб максимально швидко і якісно відремонтувати всі незавершені об’єкти. Але фінансування дуже обмежене, тому доводиться довго чекати на виділення коштів. Ми очікуємо хоча б повернення боргів за виконану минулого року роботу і тоді знову зможемо працювати у борг», – каже директор ТОВ «ПБС» Олексій Пастернак.

Довжина ділянки, яку «ПБС» зараз ремонтує – майже два кілометри. Традиційно її буде відремонтовано зі зміцненням дорожньої основи методом холодного ресайклінгу та влаштуванням двох шарів асфальтобетону.

Водії кажуть, що аж таких проблем на цій ділянці не було, адже уся дорога Н-09 є на балансі «ПБС». Тому аварійно небезпечні ділянки постійно ліквідовувались. Але, згідно тендеру, ремонту підлягає вся дорога з Мукачева до Львова, тому, по мірі поступлень коштів, вона відремонтується повністю.

Вчора, протягом дня проводилось розпушення та ущільнення старого дорожнього покриття та влаштування профілю. Сьогодні ремонтні роботи також будуть продовжені.


Поділитися публікацією:
Теги: