Поділитися публікацією:

Перший заступник міського голови м.Коломиї Сергій Коцюр йде з посади. Про це  він повідомив на своїй сторінці у ФБ, як зазначає Вільне.ІНФО.

“В мене для вас досить несподівана новина – я йду з посади першого заступника міського голови. Це зважений, усвідомлений і відповідальний крок.
Йду, але озираючись назад, пишаюсь зробленим: разом ми відкрили новий сучасний ЦНАП, запустили громадський бюджет, створили соціальне таксі, організували будинок для ночівлі безхатченків, вирішили питання відшкодування пільгового проїзду в громадському транспорті, започаткували програми щодо підтримки ОСББ, організували оптовий ринок продуктів і тд. Багато вдалося реалізувати завдяки злагодженій роботі команди міської ради: працівників, депутатів, заступників та міського голови.
Проте політична напруга росте і в місті, і в країні – наближаються вибори. Я розумію, що мій політичний вибір ускладнить роботу відділів, які я координую. Тому заради інтересів міста та спокою людей, які працюють в міській раді під моїм керівництвом, сьогодні буде правильним кроком – звільнити займану посаду.
Вважаю, буду більш корисним для людей як громадський активіст, політичний діяч та депутат Івано-Франківської обласної ради. Дякую вам усім за підтримку і розуміння. Це був неймовірний, дуже продуктивний і абсолютно новий для мене досвід. Я вірю що моя справа матиме гарне продовження в історії розвитку нашої Коломиї”, – з допису на сторінці у ФБ Сергія Коцюра.

Вакантну посаду першого заступника міського голови м.Коломиї займе його однопартієць із “Самопомочі” депутат міської ради Володимир Григорук, – про це стола відомо журналістам “Вільне.ІНФО“.


Поділитися публікацією: