Поділитися публікацією:

 6 вересня мешканці села Ільці на Верховинщині пікетували Верховинське відділення поліції.

Обурені люди вимагали справедивого розслідування ДТП, яке трапилося 2 вересня в селі Ільці. Мотоцикл влетів у стовп, 26-річний водій загинув, а пасажир, його молодший брат-восьмикласник потрапив у реанімацію. Втім рідні та односельці загиблого Миколи Бойчука вважають, що смертельна ДТП сталася з вини поліцейського авто, яке переслідувало хлопців на мотоциклі.

Як розповіла кореспондентці Бліц-Інфо сусідка загиблого, молодий прикарпатець мав за тиждень одружитися. До обурених людей вийшов начальник відділення поліції Богдан Сокол. Також прибуло керівництво з обласного управління поліції.

Поліцейського Володимира Зеленчука, якого звинувачують у смерті хлопця, відсторонили від роботи та призначили службове розслідування.

Втім, люди не вірять у чесне та незаангажоване слідство так, як свідка який безпосередньо бачив аварію і котрого з місця трагедії поліцейські відганяли ніхто не допитав і навіть не взяв його даних щоб потім допитати. Напевне надіялися що свідок загубиться. Тому люди налаштовані рішуче і вимагають звільнення поліцейського через якого на їхню думку загинув чоловік.

ФОТО: Oleg GapchukНадія Зузяк.

 


Поділитися публікацією: