Поділитися публікацією:

Сьогодні, 10 вересня, до Івано-Франківська знову приїхали протестувальники з Делятина.

Водії автобусного маршруту Делятин-Яблунів та прості мешканці кількох сіл зібралися на акцію протесту під стінами Івано-Франківської ОДА.

Як пояснив керівник акції фронтовий капелан Микола Мединський, голова ОДА Олег Гончарук обіцяв їм виділити кошти на ремонт цієї ділянки дороги – але тепер чиновники кажуть, що грошей далі нема, і відмовляються ремонтувати дорогу.

Учасники акції принесли металеву бочку під стіни облдержадміністрації та почали бити по ній палицею, згадуючи часи Майдану і обіцяючи новий протест.

Представнику поліції Микола Мединський заявив, що якщо людей не почують, то ОДА закриється. Далі протестувальники прийшли до кабінету першої заступниці Гончарука Марії Савки. Вона, в свою чергу, поцікавилася, чому не було звернення до обласної ради з пропозицією виділення додаткових коштів на ремонт дороги.

“Олега Гончарука не буде до 14:00 – він у відрядженні у Львові. Пропоную вам зачекати на голову ОДА у 321-му кабінеті – там є чим дихати”, – сказала Марія Савка.

Втім, протестувальники відмовились будь-куди йти та заявили, що чекатимуть на Гончарука в кабінеті чиновниці, аж доки він не повернеться.

Джерело


Поділитися публікацією: