Поділитися публікацією:

10 вересня в облдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо функціонування в області залізничних станцій.

На заході серед іншого розглянуто звернення регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” щодо недоцільності функціонування окремих збиткових станцій.

Присутні на нараді керівники, зокрема директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець, голова Снятинської райдержадміністрацій Богдан Свіщовський, перший заступник голови Тисменицької райдержадміністрації Володимир Заник та інші, а також суб’єкти господарювання, висловили спільну позицію щодо недопущення закриття залізничних станцій для здійснення вантажних операцій.

Про це інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА, Вільне.ІНФО з посиланням на МІСТО,

Наголошено, що послугами кожної станції користуються великі вантажовідправники та вантажоодержувачі, діяльність яких буде значно ускладнена у випадку обмеженого доступу до залізниці. Такі підприємства – це робочі місця і надходження до місцевих бюджетів.

Присутні вирішили в найкоротші терміни провести детальний економічний аналіз діяльності кожної станції та вишукати резерви для збільшення обсягів відправлених і отриманих вантажів. Задля цього вестиметься активна робота з підприємствами, які в своїй діяльності користуються послугами Укрзалізниці. Також буде вивчатися можливість залучення коштів з різних джерел для часткового покриття збитків діяльності об’єктів інфраструктури.

За результатами підготують відповідні звернення до ПАТ “Укрзалізниця” та Міністерства інфраструктури України щодо недопущення закриття станцій.


Поділитися публікацією: