Поділитися публікацією:

Про це Фіртку повідомили в Управлінні цивільного захисту населення ІФ ОДА.

Ще 10 вересня пішов від місця таборування в ліс збирати гриби та не повернувся 55-річний житель міста Калуш, який близько 10 років здійснював виїзди для збору грибів на вказаній лісовій місцевості.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт о 16.20 виїхали рятувальники Осмолодського ПРВ (5 чол. 1 од. тех.), якими обстежено лісову місцевість в урочищі Сплаї від місця таборування до кордону з Закарпатською областю. У перший день чоловіка не знайшли.

12 вересня, для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників пошуково-рятувальних відділень АРЗ СП УДСНС в області з смт Осмолода (5 чол., 1 од. тех.) та смт. Вигода (5 чол., 1 од. тех).

О 15.15 год. цього дня рятувальникам області  надійшла інформація від керівника пошукових робіт про те, що близько 12.00 рятувальники Вигодського ПРВ, спільно з товаришами заблукалого грибника, поблизу потічка Ситний в урочищі Сплаї виявили тіло чоловіка .

Вночі 13 вересня рятувальники Осмолодського ПРВ надали допомогу працівникам поліції та знесли тіло загиблого до смт Осмолода.


Поділитися публікацією:
Теги: