Поділитися публікацією:

В КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр» покращилось харчування породіль.

Про це інформує КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” на своїй сторінці у соцмережі, пише Фіртка.

Вартість одного дня харчування породіллі зросла з 19,00 до 40,00 грн.

“Це стало можливим завдяки сумі у 380 тис. грн., яку виділили з міського бюджету на покращення харчування жінок після пологів.
На харчування породіль на 2018 рік по субвенції було виділено 900 тис. грн., ще 150 тис. виділили з міського бюджету. В серпні з міського бюджету додали ще 380 тисяч грн. Таким чином вартість одного дня харчування породіллі зросла з 19,00 до 40,00 грн”, – йдеться у дописі.

Наразі у раціон харчування породіль входять такі продукти, як м’ясо, печінка, риба, сардельки, сир твердий, курятина, кефір та інколи йогурти.

«У нас харчування – чотири рази в день, дуже смачне, – розповідає породілля Світлана Афанасьєва, – На обід, на приклад, дають суп, гарнір і м’ясо, або рибу, чи печінку, а ще салат з моркви чи бурячка. На сніданок у нас – чай чи кава з молоком, млинці, сирники, хліб з маслом. Їжа мені подобається. Чоловік рідко мені приносить щось поїсти. Я переважно тут їм».

Нагадаємо, навесні в Івано-Франківську розгорівся скандал через харчування у пологовому. Франківчанка виклала фото, що майбутніх матусь годують чаєм з сухим хлібом.


Поділитися публікацією: