Поділитися публікацією:

З вівторка в Україну прийде та залишиться до неділі, 23 вересня, тепла та сонячна погода.

Зараз в Україні спостерігається погода, що сформувалася внаслідок прориву холодного повітря з півночі в Україну, пише на сторінці у Фейсбук синоптик Наталка Діденко.

“У понеділок холодне повітря ще побуде в нас, бо не встигне сонце так швидко прогріти довкілля”, –– зауважує синоптик.

Разом із тим, уже з вівторка, “завдяки пануванню над нами антициклону з дивним ім’ям Rodegang, сонце почне гнати градуси вгору”.

“Денна температура повітря протягом середи-п’ятниці досягне +24+28 градусів. Отже, увесь тиждень буде чудовим – сонячним та теплим, лише понеділок ще – перехідний прохолодний день”, – додала Діденко.

При цьому вона попередила, що у понеділок вдень у столиці “свіжувато”, близько +20 градусів, а з вівторка температура повітря почне рости і доросте поступово до +25,+26 градусів.

“І все це – на фоні чистого неба та яскравого сонця. Вночі та вранці – тумани з серпанками! Наступне похолодання, значно істотніше, очікується з 23 вересня. А поки що готуйтеся до розкішного сонячного тижня”, – резюмувала синоптик.

Синоптики очікують в Україні ще тиждень теплої і сухої погоди. Потім почнеться вогка і прохолодна осінь. Перші справжні заморозки, прогнозують вони, прийдуть у листопаді.


Поділитися публікацією: