Поділитися публікацією:

«100-років Української Революції»: «Герої не вмирають», – під таким гаслом у Коломиї 27 вересня відбудеться Січове Свято, яке приурочено 100-річчю Української Революції та героїчного подвигу українських воїнів – учасників російсько-української війни, які захищають свободу і незалежність України на Східному Фронті.

Початок Девʼятого Січового Свята о 14.00 на площі біля меморіальної таблиці з барельєфом Кирила Трильовського за адресою: вул. Валова, 9.

Девʼяте Січове свято відбудеться за співпраці Коломийської міської ради, Коломийської районної державної адміністрації, Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради, Коломийського міськрайонного Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, громадськості, навчальних закладів міста та адвоката Михайла Петріва.

Свято розпочнеться урочистою ходою середмістям колони студентів Коломийського педагогічного коледжу та інших навчальних закладів міста під звуки січових мелодій у виконанні муніципального духового оркестру. Очолювати колону будуть прапороносці державного прапору України та прапору Коломийського педагогічного коледжу.

Студентки коледжу в урочистому січовому одязі під звуки духового оркестру виконають січові руханкові вправи, які є реконструкцією січових вправ початку ХХ ст. з сучасними елементами руханки.

Державний гімн України та січові пісні у виконанні зведених хорів «Просвіти» (керівник Роман Хімей) підкреслить величність Січового свята.

Девʼяте Січове Свято продовжиться музичними виступами студентів вищих навчальних закладів міста а також учнівської молоді міста та району. Споглядаючи на це дійство та участь у ньому молоді ніби повертаєшся у вир історії на століття, переконуєшся у незнищенності українського духу, патріотичності сучасної молоді та їх готовності і надалі розбудовувати українську державу.

Під час Девʼятого Січового Свята відбудеться збір та вручення благодійних коштів для допомоги воїнам російсько-української війни, які потребують нашої допомоги.


Поділитися публікацією: