Поділитися публікацією:

Гірськолижний курорт став “серцем Карпат”.

4 жовтня гірськолижний курорт “Буковель” презентував новий логотип та оновлений фірмовий стиль бренду, пише ТСН.

Тепер популярна локація житиме під гаслом “Буковель – серце Карпат”, йдеться на офіційній сторінці у Facebook.

Оновлений фірмовий стиль курорту Буковель – серце Карпат.

#likebukovel Друзі, презентуємо вам оновлений фірмовий стиль курорту: «Буковель – серце Карпат». Попередній логотип, який ми використовували практично з першого дня існування, морально застарів. Він вже не відображав в собі істинну сутність курорту. За 18 років розвитку ми кардинально змінились. З маленького гірськолижного центру, ми виросли до найбільшого гірськолижного курорту Східної Європи. З виключно зимового, ми перетворились на всесезонний курорт, туристичну дестинацію №1 в Україні. Прийшов час втілити ці зміни у новому новому фірмовому стилі.Буковель зараз – це серце Карпат. Це епіцентр подій, точка входу в Карпати, центр тяжіння, місце де пульсує життя, бізнес та туризм цілого карпатського регіону. А ще, це місце, яке по-справжньому люблять мільйони туристів і яке відповідає їм взаємністю.Ми переконані, що новий фірмовий стиль курорту вам сподобається. Сподіваємося, саме завдяки йому ви побачите Буковель з дещо іншого ракурсу: більш чуттєвого чи загадкового, більш молодіжного чи автентичного, більш різностороннього, але на 100% вашого.Буковель – серце Карпат.

Publiée par Буковель Bukovel sur Jeudi 4 octobre 2018

Поштовхом для оновлення стало те, що попередньому логотипу виповнилось 18 років і він просто морально застарів. За цей час маленький гірськолижний центр перетворився на один із найбільших гірськолижних курортів Східної Європи.

“З зимового ми перетворились на всесезонний курорт, туристичну дестинацію №1 в Україні. Прийшов час втілити ці зміни у новому фірмовому стилі”, – йдеться у повідомленні.


Поділитися публікацією: