Поділитися публікацією:

У середу, 3 жовтня в Івано-Франківському міському суді відбулось засідання у справі Максима Булієнка за нанесення важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Олександри Щеглової, повідомляє Бліцінфо.

Справу веде суддя Деркач, прокурор Данищук. Сьогодні до суду із СІЗО доставили підозрюваного, також прибули сторони процесу. Водночас не прийшли свідки, пише – Бліц-Інфо з зали суду.

Нагадаємо, минулого разу засідання перенесли оскільки у суд не з’явились потерпіла та свідки. А перед у суді заслухати свідчення власника квартири та його сина, де Булієнко побив свою співмешканку.

Сьогодні на засіданні заслухали свідчення матері Максима – Людмили Будієнко. Жінка запевняє, що з самої першої зустрічі вони закохалися один в одного

“У їхніх мобілках було записано: коханий та кохана. Вони приходили до мене у гості і я це бачила. Між ними не було сварок, хіба тільки побутові, як у кожній сім’ї”, – запевняє мати.

Свідок каже, що після того, як Максим розрахувався з роботи, він закрився в собі, буквально випав з соціуму. Щодо подій у грудні ввечері жінка зазначила, що знає тільки те, що їй переповідали.

“Коли я прийшла до неї у лікарню, Олександра почувалась краще та просила перевести її з реанімації. Тоді вона розповіла, що просила маму забрати заяву з поліції. Через декілька днів коли я подзвонила до її батьків дізнались, що стан Олександри погіршився. Тоді я поїхала в лікарню знову. Максим хотів їхати зі мною, але йому заборонила її мама. Вважаю, що у її смерті є вина недбалого ставлення медиків, бо коли я приходила кругом ліжка була сеча, тоді я викликала санітарок, щоб помили”, –  впевнена Людмила Булієнко.

Водночас присутня на суді мама загиблої почала протестувати та згадувати про ситуації, коли Олександру бив Максим і вона розмовляла про це з його мамою. Після цього Людмила Булієнко погодилась, що “закохані”  неодноразово сварились через алкоголь.

Нагадаємо, між 29-річним Максимом Булієнком та його співмешканкою 36-річною Олександрою Щегловою виник конфлікт. Чоловік відлупцював жінку до втрати свідомості. За декілька днів вона померла у лікарні. Інцидент стався у чужій квартирі на вулиці Коновальця, де компанія розпивала спиртне.


Поділитися публікацією: