Поділитися публікацією:

півачка та письменниця Ірена Карпа, яка проживала на Прикарпатті, втретє вийшла заміж.

В інтерв’ю ж зізналася, що її сукня була не білою, а рожевого відтінку, інформує WestNews. Теперішній чоловік Ірени – Людовик-Кирило Требюше, нащадок роду письменника Віктора Ґюго.

“Ми просто зробили вечірку для друзів, дуже розслаблену. Ми зняли лофт у Маре, там навіть був маленький басейн, де всі діти радісно купалися, тому що дорослі туди б не влізли. Концепція була така, що вина були французькі, бургундські і шампанське, а кухня – українська”, – поділилася Карпа.

Своєю чергою коханий Карпи на ім’я Людовик-Кирило Требюше, який є нащадком роду письменника Віктора Гюго, розповів про знайомство з Іреною.

“Ми познайомилися з нею усього за 13 днів після того, як вона приїхала до Франції з дипломатичною місією. Це був обід наших спільних друзів”, – пригадав Требюше.

Ірена зауважила, що Людовик дуже активно та наполегливо до неї залицявся і, врешті, жінка здалася. У чоловіка Карпи до неї був цивільний шлюб, який тривав 12 років. Від попередніх стосунків у нього залишилося двоє дітей. Проте з Іреною чоловік вирішив одружитися офіційно.

“Напевно, я просто боявся, що вона повернеться до України і залишить мене, а я був такий закоханий”, – пояснив своє рішення одружитися Требюше.

“Він довго тягнув, казав що хоче запросити мене до одного ресторану. Я думала, нащо мені той ресторан, а потім у мене промайнула думка, невже він мені зараз буде освідчуватися. Ми сідаємо, настрій ще не дуже, він каже: “Заплющ очі”, і дає мені навпомацки коробку, що зрозуміло з моїм життєвим досвідом, що це таке”, – пригадала момент освідчення Ірена.

Наостанок чоловік Карпи розповів, що ж пов’язує його з легендарним французьким письменником:

“Прадідусь Віктора Гюго Жан Франсуа Требюше, а я його нащадок. Віктор мій кузен, якщо говорити простіше”, – прокоментував Людовик-Кирило Требюше.

Довідка:

Ірена Карпа народилася 8 грудня 1980 року в Черкасах. Через два роки родина переїхала до Івано-Франківська, а звідти — в Яремче у Прикарпатті. Карпа вчилася у художній школі.

У 1998 році вступила до Київського національного лінгвістичного університету на відділення французької філології. Закінчивши навчання у 2003 році, отримала ступінь магістра іноземної філології за спеціальністю «англійська та французька мови». Темою її диплома була «Прояви архетипу Великої Матері в романах Мішеля Уельбека „Элементарні частинки“ і Юрка Іздрика „Подвійний лев“».

До слова, найніжніша співачка країни влаштує музичне побачення із “Любим другом” в Івано-Франківську.

Детальніше у сюжеті “Світське життя“: