Поділитися публікацією:

На Прикарпатті у сфері освіти працює понад чверть усіх зайнятих в економіці області. За вісім місяців поточного року середньооблікова кількість штатних працівників освіти склала 51,6 тисяч осіб. Їхня середньомісячна заробітна плата становить 6782 гривні (по Україні – 6873 гривні).

У порівнянні з відповідним періодом 2017 року середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника сфери освіти збільшилася на 20,8% і у 1,8 раза перевищила рівень мінімальної заробітної плати.

Про це інформують на сайті Галицької РДА з посиланням на Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Система закладів освіти Франківщини представлена мережею дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

На кінець 2017 року вихованням та навчанням дошкільнят в області займались 4,1 тисяча педагогічних працівників, серед яких майже 70% – вихователі.

Процес навчання у загальноосвітніх навчальних закладах області забезпечують понад 22 тисячі учителів, з них 82% – жінки.

У професійно-технічних навчальних закладах області навчальний процес забезпечують майже 1,5 тисячі педагогічних працівників, а у вищих навчальних закладах – 4,2 тисячі педагогічних та науково-педагогічних працівників, з них 1640 – кандидатів наук та 340 – докторів наук, науковий ступінь професора мають 259, доцента – 1226 викладачів.


Поділитися публікацією: