Поділитися публікацією:

Військова прокуратура Центрального регіону України взяла під контроль випадок загибелі солдата ЗС України, водія 1 відділення 2 гірсько-штурмового взводу однієї з військових частин, яка дислокована у Івано-Франківській області.

Про це інформує військова прокуратура Центрального регіону.

Установлено, що вчора, 8 жовтня, близько 11:45 військовий ешелон однієї з військових частин окремої гірсько-штурмової бригади ОК “Захід” Збройних Сил України зупинився на залізничній колії станції залізничного вокзалу Козятина.

Під час перевірки кріплення автомобільної техніки на платформах, солдат, 26-річний військовослужбовець військової служби за контрактом даної військової частини отримав тілесні ушкодження несумісні з життям, внаслідок чого загинув на місці події. Причина загибелі військовослужбовця – удар струмом напругою понад 27000 В, що проходить по кабельній лінії.

Наразі приймається рішення про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення.

Вирішується питання про передачу матеріалів кримінального провадження для здійснення процесуального керівництва до військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України.

Тривають невідкладні слідчі дії.


Поділитися публікацією: