Поділитися публікацією:

Навіть якщо український режисер Олег Сенцов зможе вийти із тривалого голодування, він залишиться з інвалідністю на все життя.

Про це у вівторок, 9 жовтня, в ефірі Радіо Крим.Реалії повідомив лікар-анестезіолог університетської клініки «Хадасса» в Ізраїлі Володимир Бродський, передає РБК-Україна.

За його словами, судячи з усього у Сенцова почалася дегенерація клітин усього організму, через що у нього змінюється колір волосся, з’являються набряки на руках і животі.

«Такі набряки є у Сенцова. Ми називаємо це хаосом в імунній системі через нестачу вітамінів і мінералів. В кінці цієї фази людина помирає. Але ми не маємо ніякої об’єктивної медичної інформації щодо стану Сенцова – судити можемо тільки з фотографій, його слів, а також слів сестри та адвоката. Ми бачимо, що голодуючий увійшов з другої фази в третю – це фаза завершальна. Як він з неї вийде, ніхто не знає. Планувати тут нічого не можна, це хаос в усій системі організму. Якщо він з неї вийде і залишиться живим, він людина з інвалідністю на все життя», – розповів він.

Нагадаємо, 5 жовтня, в Росії заявили, що український політв’язень Олег Сенцов припинив голодування, яке оголосив 14 травня.

Згодом, Сенцов написав у заяві, яку передав через свого адвоката Дмитра Дінзе, що припиняє голодування з 6 жовтня 2018 року.

Крім того, українське представництво правозахисної організації Amnesty international заявило про неприпустимість примусового годування, «яке є фактично різновидом тортур», і вимагає надання Олегу Сенцову своєчасної та ефективної медичної допомоги.

 


Поділитися публікацією: